KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292076
nr 1629 2076
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Blommor i vas. Signerad. Olja på pannå, 70x53 cm, yttermått inklusive ram: 75x58 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:24:32
10/6 09:56:18
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer